Усі важливі технічні дані про Mitsubishi Outlander

Зовнішні розміри

Роз'єм Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid 4,70 на 1,80-це багато автомобіля за ці гроші. Це дає переваги, яких очікують покупці автомобілів від позашляховика такого розміру всередині. Збалансоване та зручне утримання дороги, хороший огляд руху, високий рівень безпеки та багато місця для зберігання багажу.

Хоча ринок позашляховиків середніх розмірів є висококонкурентним, BMW X5 та Audi Q5, наприклад, мають зовнішні розміри, подібні до Outlander Plug-in Hybrid, вони не є реальною конкуренцією. Ford пропонує Kuga PHEV, Opel Grandland X Hybrid. Grandland X значно коротший з подібною шириною - майже 25 сантиметрів, Ford Kuga принаймні близько. Його довжина 4,63 метра і ширина 1,88 метра зовнішні розміри зрівнялися з плагін-гібридом Mitsubishi Outlander.

Внутрішні розміри

Як і очікувалося, вільне місце в плагін-гібриді Mitsubishi Outlander вище середнього. Високі люди можуть зручно сидіти як спереду, так і ззаду. Для сімей має бути цікаво, що внутрішня ширина 1,46 метра забезпечує розміщення до трьох дитячих крісел на задньому сидінні. Не багато автомобілів на ринку можуть це зробити. Є негативні моменти для діапазону регулювання сидіння водія. Його неможливо відрегулювати назад, наскільки це було б бажано, вбудована електронна технологія запобігає цьому.Огляд ззаду також обмежений, Outlander має надто широкі стовпи.

Внутрішня ширина спереду / ззаду: 1,46 метра / 1,46 метра. Відчуття простору в Opel Grandland X Hybrid та Ford Kuga PHEV так само насичене. Оскільки обидва позашляховики ширші за Outlander, це відбивається на салоні. Для водія: у та переднього пасажира: спереду Kuga пропонує на три сантиметри більше, Grandland навіть майже на п’ять. Але тут є і невеликі недоліки. На «Опелі» ручка регульованої вручну опори для стегон виступає занадто далеко назовні, так що вона штовхає маленьких людей у порожнину колін.

Розміри багажника

Однією з причин придбання позашляховика середнього розміру є велике місце для зберігання. У Plug-in Hybrid Mitsubishi Outlander також є це, хоча це не настільки масштабно, як можна було б очікувати. Завдяки своїй конструкції, він займає місце для розміщення акумуляторів електродвигуна. Багажник звичайного двигуна Outlander вміщує 550 літрів, тоді як плагін-гібрид має лише 463 літри, зі складеною спинкою-1602 літри.

Mitsubishi добре працює в рамках своїх конкурентів. Багажник Opel Grandland X Hybrid має значно менший простір - від 390 до 1528 літрів, у Ford Kuga PHEV - від 411 до 581 літрів, але він управляє максимум 1481 літром. Зразковою особливістю всіх трьох позашляховиків є те, що навантажувач дуже високий за рахунок вбудованих батарей, але підлога багажника залишається майже на рівні землі.

Устойчивость сохранения топлива

​Балкон під ключ від компанії "Балко"

Теплові реле навантаження