Документи для екзамена на РВП

Документи для екзамена на РВП

Для того, щоб віддати тест на РВП іностранному громадянину, будуть необхідні наступні документи:

паспорт (документ, удостоверяющий личность);

нотаріально заверенний перевод паспорта (документа). Вы можете заказать услугу изготовления уведомление о проживании на самых выгодных и доступных условиях, без накруток и переплат.

Більше ніяких документів для екзамена на РВП не нужно.

Где здати екзамени південь РВП?

Чимало іностранних градіантів задаються питаннями, де можна здати екзамен на РВП і в приватності, де здавати російський мова на РВП?

Відкриває: екзамен по російській мові для напівсидів РВП входить у складний екзамен на РВП. Здати екзамен на РВП можна в спеціалізованому центрі тестування іностранних громадян.

На сьогоднішній день в Росії існує близько 400 центрів, де можна здати екзамен на РВП. Наприклад, екзамен по російській мові для РВП в Москві можна звести в головному центрі тестування іностранних громадян МГУ імені М.В. Ломоносова, також в одній з декількох локальних центрів тестування. Ви також можете скачати таблицю з адресами місцевих центрів тестування іностранних громадян за всією Росією, де іностранний громадянин може записатись на екзамен на РВП і запропонувати тестування російського мови для РВП. Медкомісія для РВП

Просити медкомісію на РВП необхідно кожному іностранному громадянину, подаючи заяву про видачу рішення щодо тимчасового проживання в Росії.

Мекомісія на РВП для дітей також зобов’язана, якщо ви подаєте заяву на видачу рішення на тимчасове проживання для ребенка.

Для того, щоб у ГУВМ МВД отримати бланк направлення на мезосмотр на РВП, іностранному громадянину необхідно подати наступні документи:

паспорт (документ, удостоверяющий личность);

нотаріально заверенний перевод паспорта (документа);

копію міграційного учету;

копію міграційної карточки. За результатами проходження медикомісій на РВП іностранному громадянину видається висновок про стан здоров’я:

Справка медичного освітлення;

Сертифікат об відсутності ВІЧ-інфекції.

Медична справка для РВП та сертифікат також представлені в держорганах.

Тести по російській мові на РВП

Технология Наливного Пола

Теплові реле навантаження