Тести по російській мові на РВП

Тести по російській мові на РВП

Екзамен по російському для РВП складається з 5 розділів:

Лексика. Граматика (25 завдань, час виконання 15 хвилин);

Чтені (10 завдань, час виконання 15 хвилин);

Аудірування (10 завдань, час виконання 15 хвилин);

Письмо (1 завдання, час виконання 15 хвилин);

Если Вы хотите получить гражданство достаточно доверить всю работу специалистам которые разрешат вопрос в пользу клиента на выгодных и доступных условиях.

Говореніе (15 хвилин).

Екзамен на знання російської мови для РВП вважається успішним, якщо іностранний громадянин відповідає правильним мінімумом на 70% запитань у кожному блоці тесту за російською мовою рівня РВП.

Тести по історії Росії на РВП

Екзамен на РВП за історією Росії - це 1 тест, в якому 20 питань.

На виконання тесту відводиться 30 хвилин.

Екзамен для мігрантів на РВП за історією Росії вважається успішним прогресивним, якщо іностранний громадянин відповідає правильним мінімумом на 50% запитань з тестування за історією, то має дати мінімум 10 правильних відповідей з 20.

Тести по законодавству РФ на РВП

Екзамен на РВП за основою законодавства - це також 1 тест з 20 питаннями.

Прочитайте цей екзамен на РВП потрібно також за відведене час - 30 хвилин.

Тест на РВП за основними структурами для мігрантів вважається успішним, якщо іностранний громадянин відповідає правильним мінімумом на половину запитань цього модуля, то має дати мінімум 10 справжніх відповідей з 20, а така кількість мінімум відповідає 50%.

Таким чином, в загальному випадку, відвідавши тести на РВП для мігрантів, потрібно 135 хвилин або 2 години 15 хвилин. Указане час виконує кожне тесто для півріччя РВП не включає час для ознайомлення із завданнями та інструкціями до них.

Тест-екзамен для РВП вважається успішним, якщо інаціональний громадянин забороняє мінімальний відсоток вірних відповідей і мінімальний прохідний бал для напівпрозорів РВП. Після успішного просування екзамена на РВП в Росії іностранний громадянин отримує посвідчення про знання російської мови, який необхідно подати при оформленні РВП.

Якщо ж іностранний громадянин не набирає необхідних кількості балів, то він буде видавати запит із зазначенням результатів тестування на РВП.

На її підставі можна буде повторно подати екзамен на знання мови для РВП, історій та основних структур.

Документи для екзамена на РВП

Технология Наливного Пола

Тілоохоронець та його обов