Кілька простих правил вибору правильних і економічних світлодіодних ламп

Кілька простих правил вибору правильних і економічних світлодіодних ламп

Світлодіоди скорочують ваші витрати на електроенергію на 75-80 відсотків. Ось, як вибрати їх, щоб кинути правильне світло для кожної кімнати. В наші дні немає нічого, крім хороших новин про світлодіодних (світлодіодних) лампах. Вы можете заказать и купить светдиодные лампы на http://megastar.in.ua/elektrichestvo-buduschego/art=22175.html по самой вгыодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Ціни знизилися (вони як і раніше коштують дорожче, ніж лампи розжарювання, але в кінцевому підсумку вони заощадять вам купу грошей.) Ви можете вибрати більш теплі кольори світла замість різкого, занадто білого світла від старих світлодіодів. , І ви знайдете більше лампочок, які працюють з диммерами в вашому домі. Для споживача основні переваги світлодіодних світильників очевидні: вони енергоефективні, можуть працювати більше 20 років і в багатьох випадках дають хороший світло. Ціни неухильно знижувалися, світлодіодні компоненти впали в ціні, а освітлювальні компанії впроваджують більш якісні дизайни.

Однак при виборі лампочок споживачі постраждали від плутанини. Це не дивно. Світлодіоди бувають різних форм і кольорів світла, і складно відразу побачити, як вони порівнюються по яскравості з нашими улюбленими лампами розжарювання.

Щоб спростити процес покупки і використання світлодіодних ламп, ось що вам потрібно знати, зводиться до таких правил:

1. Встановіть світлодіоди там, де ви будете їх використовувати найчастіше.

Світлодіодні лампи все ще дороги, і тому, якщо у вас немає бюджету, щоб замінити всі лампи в вашому домі відразу, ви повинні будете замінити лампи, як вони перегоріли. У довгостроковій перспективі ваші інвестиції окуплять вас за рахунок економії енергії. Але, як дізналася засновниця Money Talks News Стейсі Джонсон, важливо, де ви будете використовувати свої світлодіодні лампи, якщо ви сподіваєтеся, що ваші інвестиції окуплять вас найближчим часом. Наприклад, помістіть світлодіод в свою шафу або в інше місце, де лампочка використовується рідко, і це може зайняти роки і роки, перш ніж вартість колби окупиться в цілях економії енергії. Найкраще використовувати світлодіоди там, де окупність буде найшвидшою, в освітлювальних приладах, які найчастіше використовуються в місцях з інтенсивним рухом у вашому домі.

Рішення щодо тимчасового проживання іностранного громадянина

​Критерии выбора кабельных вводов - резьба, сборка, диаметр

​Недорогие и прочные кровати из МДФ - экономичные решения для спален