Рішення щодо тимчасового проживання іностранного громадянина

РВП РФ - пошагова інструкція за офіційним вирішенням питань тимчасового проживання. Що таке РВП в России?

РВП в РФ - це вирішення питання про тимчасове проживання в Росії для іностранних громадян.

Фактично РВП - це штамп у документі іностранного громадянина, який підтверджує право на тимчасове проживання в Росії. Разрешение на временное проживание РВП Вы можете оформить быстро и без проблем по доступной и демократичной стоимости.

Печать РВП знаходиться в паспорті іностранного громадянина або в документі, підтверджуючий особистість іностранного громадянина або особи без громадянства на території РФ. Як виглядає РВП: образотворче вирішення проблем тимчасового проживання

Штамп розв'язання щодо тимчасового проживання в Росії виглядає наступним чином: Що дозволяє вирішити на тимчасове проживання в РФ?

Рішення щодо тимчасового проживання іностранного громадянина (РВП) надає іностранцу право временно проживати на території Росії та здійснювати працездатну діяльність у країні.

Простими словами, іностранці з РВП мають право легально жити і працювати в Російській федерації до півріччя видів життя в Росії або громадянина.

Права граждан з РВП

Якщо у вас в іностранному громадянині є РВП в Росії, то:

Він може вільно вєзжати на територію Росії і виєзжати з країни.

Він може легально трудитися в Росії і йому не потрібно оформляти ні патент на роботу, ні вирішення роботи.

Іностранец з РВП може зареєструвати свою фірму або ІП.

Также РВП надає мігранту право на безкоштовну медпомощу і відвідує поліклінік по месту проживання.

При цьому є і деякі обмеження:

Робота з іностранцем з РВП в Росії може ісключительно в тому регіоні - суб'єкт РФ, який був виданий своїм рішенням щодо тимчасового проживання.

Іноземний громадянин не може опустити в Росії більшу половину, в противному випадку РВП іностранця може бути аннулировано. При цьому викладаються лише постійні кількості днів відсутності на території РФ, а не суммарне число днів, коли іностранний громадянин виєзжал з Росії. Порушення дії РВП в РФ

Іностранному громадянину РВП видається на тривалість до 3 років, таким чином, система, тривалість рішень на тимчасовому проживанні становить три роки.

Ремонт кондиционеров от сервисного центра "Климат Центр"

Оренда кофемашин: удобство и экономия для вашего бизнеса

Контрольный список для предотвращения краж со взломом

Посты управления и важность их использования