Розглянемо Дедик

Припустимо, Дедик у нас вже є, але як зайти в нього?

Розглянемо це далі докладніше!

Тут насправді немає нічого складного. Подлкюченія (вхід) в Дедик здійснюється по протоколу віддаленого робочого столу (RDP). Купить дедик можно по самой выгодной и не дорогой цене в удобное для Вас время.

А тепер покроково:

1.На своєму (!) Комп'ютері вибираємо пункт "підключення до віддаленого робочого столу". Або ж йдемо в "Пуск" - "Виконати" і набираємо mstsc

2.В віконці підключення введемо IP адреса (зазвичай поле називається "ім'я комп'ютера" або "адреса"), переходимо на вкладку "додатково" або "опції" і там вводимо ім'я користувача, яке вам видали при покупці.

3.Далее тиснемо "підключення" (connections)

4.Откроется вікно логіна в сервер, вам тепер необхідно ввести виданий вам пароль і тиснемо ОК.

5. Якщо ви все зробили правильно - перед вами відкриється робочий стіл сервера, де вже можна працювати! Що можна, а чого не можна робити на Дедик?

A: Віддалені сервера - практично як домашні комп'ютери, за невеликими винятками - включено 24 години на добу, доступні з інтернету, це зумовлює специфіку їх використання - зручно їх застосовувати, наприклад, для Брута, флуду, спаму icq, мила - всіх тих операцій , які вимагають тривало включеного комп'ютера. Так само може використовуватися для проведення SQL атак (щоб приховати ваш IP без використання проксі). Час роботи Дедик обмежується лише вашою нахабством і здібностями адміна Дедик. Правила поведінки на Дедик:

Чи не лізти до чужих учеткі і їх документам.

Чи не видаляти нічого зайвого.

Не шукайте через Віддалений робочий стіл динамічно змінюється контент - сторінки насичені банерами та інше. Ви ж не гратися на цьому Дедик прийшли, а банери завантажують будь-який інтернет канал - це пов'язано з особливостями сервісу "Віддалений робочий стіл".

Чи не встановлювати ніяких програм, копіювати все в уже встановленому вигляді.

Не зберігайте документи і програми на робочому столі. Зберігайте c: windows system32 ... і глибше

Чи не перевантажувати Дедик. // Суперечливим є, часом це можна, але існує шанс втратити діда.

Низя оч сильно навантажувати систему, десь на 30-40% проца і 1 3 пам'яті (макс на 50-60% проца і половину пам'яті) бо це буде помітно. Дуже рекомендую залізти в панель управління-> інструменти адміна-> служби і врубати там службу telnet (служба термінального доступу до комп'ютера), поставивши ек в режим автозапуску. Навіть якщо не вмієте її юзати - втративши цінний Дедик навчитеся (погуглити естессьно). Це як чорний хід на комп, якщо парадний запечатали. (Звичайно заздалегідь треба дозволити в фаєрвол 23 TCP порт, якщо Дедик з фаєрів працює). Також можите в службах пошукати ВНЦ радмін і вирубати (і перевести в ручний запуск, бо в дісейбл якщо переведете то якось трохи палевно, имхо). Мона ще прошерстить групу Remote Administrator Users на наявність інших хакерів на компі :) (їх легко визначити - зазвичай в їх папках всякі проги для створення бот-мереж, ВНЦ-сканери, гідри, тсс-Гріндер і інший софт для хака) Тільки обережно - не видалите випадково легальних користувачів.

Клей для Линолеума

Розглянемо Дедик

Полы Наливные

3Д Наливной Пол