Вентилятори на стелю

Переваги стельових вентиляторів - що вони можуть зробити для вас!

У багатьох будинках в ці дні є стельові вентилятори; навіть ті, у кого є хороший свіжий вітер, мають їх. Вентилятори є найдешевшою формою охолодження, але вони також мають додаткову перевагу, дозволяючи повітрю вільно циркулювати в вашому домі. Вы можете выбрать и купить функциональный и современный потолочный вентилятор дешево и в удобное для Вас время. З давніх часів вентилятори використовувалися для боротьби з тропічної спекою, але чи знаєте ви, що ви також можете використовувати свій вентилятор взимку з великою перевагою? Ось деякі з незліченних переваг стельових вентиляторів.

У літню пору просте включення стельового вентилятора може змусити кімнату відчувати себе на 8 градусів холодніше, ніж насправді. Головним чином, тому що більш прохолодне повітря знаходиться близько статі, і в залежності від того, в якому напрямку обертається ваш стельовий вентилятор, він може або витягнути цей повітря (охолодження приміщення), або виштовхнути тепле повітря вниз взимку. Нахиляючи краю лопатей вашого вентилятора вниз, а потім дозволяючи йому обертатися або за годинниковою стрілкою, щоб зігрітися, або проти годинникової стрілки, щоб остудити, ви отримаєте цей приголомшливий ефект. Обертання також створює «вітерець», який може допомогти в задушливій кімнаті, що завжди корисно. Переваги стельових вентиляторів - що вони можуть зробити для вас!

У багатьох будинках в ці дні є стельові вентилятори; навіть ті, у кого є хороший свіжий вітер, мають їх. Вентилятори є найдешевшою формою охолодження, але вони також мають додаткову перевагу, дозволяючи повітрю вільно циркулювати в вашому домі. З давніх часів вентилятори використовувалися для боротьби з тропічної спекою, але чи знаєте ви, що ви також можете використовувати свій вентилятор взимку з великою перевагою? Ось деякі з незліченних переваг стельових вентиляторів.

У літню пору просте включення стельового вентилятора може змусити кімнату відчувати себе на 8 градусів холодніше, ніж насправді. Головним чином, тому що більш прохолодне повітря знаходиться близько статі, і в залежності від того, в якому напрямку обертається ваш стельовий вентилятор, він може або витягнути цей повітря (охолодження приміщення), або виштовхнути тепле повітря вниз взимку. Нахиляючи краю лопатей вашого вентилятора вниз, а потім дозволяючи йому обертатися або за годинниковою стрілкою, щоб зігрітися, або проти годинникової стрілки, щоб остудити, ви отримаєте цей приголомшливий ефект. Обертання також створює «вітерець», який може допомогти в задушливій кімнаті, що завжди корисно.

Линолеум Паркет

Линолеум на Кухню

Линолеум Полистиль