Які страви готувати на грилі вегетаріанцям

При згадці про гриль найчастіше в уяві зринають м'ясні страви. Проте перелік вегетаріанських продуктів для грилювання дуже широкий. Адже гриль – напрочуд універсальне обладнання, здатне приємно здивувати та задовольнити різні смаки.

Смачне грилювання по-вегетаріанськи

Технологія обробки продуктів за допомогою високої температури у грилі дозволяє смажити, тушкувати та запікати продукти. Вегетаріанець може приготувати у грилі:

  • овочі: солодкий перець, томати, кабачки, баклажани, кукурудзу, цибулю, броколі тощо;
  • різні види грибів і сирів, наприклад, печериці та сир тофу;
  • гарячі бутерброди та піцу;
  • рослинні сосиски чи котлети для бургерів, сирні сардельки тощо;
  • різноманітну випічку: пироги, кекси, запіканки і т. д.

Час приготування в кожному випадку визначається окремо та залежить зокрема від щільності продуктів. Приміром, цибуля, помідори та перець будуть готові раніше, ніж морква, кабачки чи кукурудза. Їх можна закладати до гриля одночасно та виймати по мірі готовності.

Перфороване деко для гриля з овочами від Grill Shop

З випічкою зробити так не вдасться, бо через зміну температури тісто може впасти. Уникнути такої ситуації можна, якщо чітко витримувати температуру приготування згідно з рецептом і перевіряти готовність ближче до завершення часу випікання. Відкривати кришку при цьому слід не повністю, а лише настільки, щоб побачити стан страви.

Який гриль вибрати

Грилі мають різну комплектацію. Врахуйте, що для піци знадобиться спеціальний керамічний круг. Готувати овочі, гарячі бутерброди, котлети та сосиски можна на традиційній решітці для грилю. Якщо ж плануєте часто користуватися ним як духовкою, варто на додачу придбати керамічне деко.

По типу нагрівання вибирайте гриль з урахуванням того, за яких умов будете ним користуватися. В оселі та поряд з домом можна готувати на електричному грилі, далеко від електромережі – на газовому, вугільному чи пелетному.

Гриль-вогнище на дровах від Grill Shop

Важливо правильно визначитися з розміром обладнання. Зараз є вбудовані, компактні портативні та доволі габаритні грилі, які зазвичай переміщують в межах двору. Не останню роль відіграє площа робочої поверхні. Адже від її розмірів залежить, який обсяг продуктів можна приготувати за раз і, відповідно, скількох людей одночасно погодувати.

Широкий вибір різноманітних грилів незмінно високої якості представлений за посиланням https://grillshop.com.ua/ua/ на сайті магазину Grill Shop. Тут ви зможете отримати розгорнуту консультацію та допомогу в виборі гриля, а також гарантію якості на куплену продукцію.

 

 

 

Почему стоит покупать запчасти в Интернете

Искусство выбора идеального дивана

Насос гидроусилителя рулевого управления

Мифы об изучении английского языка онлайн