​Японські трактори

Ми імпортуємо та продаємо японські трактори відомих брендів - Iseki, Kubota,Yanmar. Кожен міні-трактор ретельно перевіряється в нашій компанії, проходить комплексний технічний огляд, а також заміну витратних матеріалів - фільтрів, масел, акумуляторів. Завдяки цьому, купуючи у нас японські міні трактори ціна, яких Вас приємно здивує, ви можете бути впевнені, що отримуєте безпроблемне обладнання, яке буде служити вам довгі роки.

Японські трактори доступні одразу!

Вам потрібен міні-сільськогосподарський трактор? Телефонуйте нам, пишіть. Ми спеціалізуємося на імпорті та продажу міні-японських тракторів - ми знаємо всі їх секрети! Ми порадимо, запропонуємо та представимо нашу пропозицію.

Чому варто купувати у нас японські трактори?

  • ми пропонуємо привабливі знижки при покупці кількох штук
  • ми виставляємо накладні з ПДВ, проводимо легальну діяльність
  • ми надаємо гарантії на японські трактори
  • у нашій компанії ми обслуговуємо міні-трактори на продаж
  • ми розширюємо і міняємо японські трактори, додаючи до них, наприклад, фронтальний навантажувач, косарки, підмітальні машини, плуги, розкидачі та кабіни
  • все в одному місці!

Відкрийте для себе пропозицію японських тракторів: Iseki, Kubota,Yanmar!

Нашими основними клієнтами є:

- Садівничі компанії

Маленькі трактори з нашої пропозиції - ідеальний вибір для садівничих компаній. Завдяки своїм габаритам їх легко транспортувати та маневрувати на невеликих площах. Оснащені румпелем, вони забезпечують швидке та глибоке прополювання ґрунту, наприклад перед першим сівбою трави. Невеликі садові трактори працюють із широким асортиментом косарок, які справляються практично з усіма умовами, що неможливо з самохідними косарками. Їх також можна використовувати для підживлення або обприскування, якщо вони оснащені розкидачем або розпилювачем. Міні-трактори незамінні в ефективній підготовці та догляді за садом "від А до Я".

- муніципальні компанії, комуни та округи

Міні-трактор - це машина, створена для установ, що займаються видаленням снігу та підтриманням чистоти в містах. Комунальні трактори зі снігоочисником ідеально підходять для очищення снігу з тротуарів, паркінгів та великих площ. Якщо до цього додати підмітальну машину, трактор буде використовуватися протягом більшої частини року, щоб тримати ці ділянки в порядку. Трактор, оснащений косаркою на стрілі, дозволить косити узбіччя доріг, канави та інші важкодоступні місця. Також його можна використовувати для обрізки живоплотів та іншої міської зелені. Крім того, наші міні-трактори можуть бути додатково обладнані фронтальним навантажувачем, причепом або кабіною.

- Виробники

Садові трактори, пропоновані нами, є перевіреним рішенням серед власників як великих, так і менших садів. Клієнти цінують наші трактори за їх розміри, що дозволяють легко і швидко скошувати траву між деревами. Обприскувачі для садів, які ми пропонуємо, виготовляються спеціально для цих машин, і вони надзвичайно легко захищають сади для своїх власників.

- Фізичні особи

Міні-трактори можна використовувати для такої кількості видів діяльності, що їх часто купують приватні особи з малими та середніми площами та дрібні фермери. Завдяки широкому асортименту приладдя та пристосувань трактори полегшують виконання садових, сільськогосподарських та фруктових робіт, а також очищення снігу та прибирання вулиць, під’їзних доріг та паркінгів.

Наша пропозиція включає не тільки японські міні-трактори, але також великий вибір нових навісних пристосувань, таких як міні-тракторний фронтальний навантажувач (TUR), тракторна косарка, снігоочисник, міні-тракторний фрез, ротаційна косарка, кабіна з підігрівом, причіп, транспортна коробка, сонячна батарея ферма - розкидач піску, розкидач добрив, прибиральна машина, культиватор, подрібнювач, міні-екскаватор та багато інших. 

​Как выбрать квартиру

​Сумки с принтом

​Оазис для цветов

​Как выбрать жалюзи?

​Кабельные лотки