​Як вибрати будівельну бригаду?

Вибір будівельної бригади - важливе завдання, яке згодом визначить якість будівельних робіт, кількість витрачених грошей і найдорогоцінніше - ваші нерви. Бувають будівельні колективи, які мало того, що погано виконують свої обов'язки, а й постійно обманюють власника: накручують ціни, крадуть потроху цемент, дроти, руберойд або цегла.

Трапляється, і таке, що працівники начебто хороші і не обманюють, але в упор не розуміють, що від них вимагається. В результаті доводиться раз по раз переробляти роботу. Як не допускати подібних помилок?

Як правильно вибирати будівельну бригаду?

По-перше, виходячи з вищесказаного, виділимо критерії, яким повинна відповідати хороша будівельна бригада.

Досвід і достатній рівень кваліфікації. З досвідом зрозуміло: якщо він є, значить, послугами бригади користуються і вона, відповідно, знає, що робить. А рівень кваліфікації повинен бути саме достатнім. Не завжди потрібно, щоб будівельники знали всі. Потрібно тільки, щоб будівельні бригади львів зробили те, що необхідно замовнику. Адже одна справа, якщо ви будуєте будинок, інше - якщо склити балкон;

Сумлінність. Її також можна розуміти як порядність. Сумлінні будівельники не накручують ціни, не крадуть і не брешуть. Порядні працівники зазвичай виявляються ще й розумними: вони розуміють, що хороший імідж більш вигідний, ніж короткочасні афери;

Тямущість або орієнтування на бажання клієнта / замовника. Деякі будівельники, особливо ті, які вважають себе «професіоналами», мають якусь манією величі: вони дивляться на замовника як на недосвідченого дурня, вони впевнені, що все потрібно робити по їх нього. Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, з нетямущими краще не зв'язуватися. В іншому випадку конфліктів не уникнути.

Кожен з пунктів однаково важливий. При відсутності одного з них збитки зростуть в рази. При відсутності двох - будівельний процес перетвориться на кошмар. Але, звичайно, є хороші будівельники, їх тільки треба вміти знайти.

Значення архітектора при виборі бригади

Найпростіший і надійний спосіб - доручити вибір робочої бригади людині з досвідом, наприклад, професійного архітектора, який сам проектував цей будинок. Потрібно пам'ятати, що в обов'язки архітектора зазвичай входить не тільки проект і аналіз документації, а й візуальний контроль виконуваних будівельником робіт. Тому, якщо архітектор досвідчений, він вже за день скаже, хороший це колектив чи ні.

Все, що потрібно від вас, це, по - перше, чітко сформулювати вимоги до стройбрігаде (в цьому, до речі, може допомогти той же архітектор), по-друге, переконатися в компетенції людини, в якого ви збирається консультуватися.

Швидше за все, якщо архітектор уже спроектував будівлю і зробив це добре, тоді це саме за себе говорити про його професіоналізм. Але інша справа, якщо він не знає хорошого колективу будівельників або, на жаль, сам не вселяє довіри взагалі. Тоді можна переходити до другого, може бути, найбільш ефективного способу. Розпитати знайомих.

Коли ви збираєтеся купити якийсь товар, наприклад стабілізатор напруги для будинку, комп'ютер або звичайну електричну розетку, що ви робите в першу чергу?

Вірно, розпитує знайомих. Вибір будівельної бригади легко можна порівняти з товаром, який має свої чіткі завдання, ціну та критерії якості. Напевно серед знайомих хтось проводив будівельні роботи або хоча б ремонт. Повірте, ті, хто через це пройшов, знають однозначно, хороша була будбригади чи ні. Більш того, вони із задоволенням поділяться з вами наболілим.

Навіть якщо друзі не володіють подібним досвідом, у них зазвичай виявляються інші знайомі, які цим займалися. Врешті-решт є соцмережі і це питання можна задати більш широкому колу знайомих.

​Як обрати ідеальний меблевий щит?

​Как выбрать комод для гостиной?

​Как выбрать напольную плитку