Витяжні агрегати

Загнуті назад листові лопатки дозволяють збільшити потужність димососа при меншому енергоспоживанні, хоча при цьому дещо збільшується шумовий фон.

Саме димососи ДНх2 внаслідок своєї значної економічності знаходять застосування на високопродуктивних ТЕЦ і котелень централізованого постачання гарячими теплоносіями систем опалення приміщень, забезпечення технологічних потреб промислових гігантів. К Вашим услугам завод промышленного оборудования где вы можете заказать и купить товар по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Серед основних вузлів, як і в інших витяжних агрегатах, можна виділити (крім робочого колеса) два всмоктуючих кишені, два осьових направляючих апарату (ВПА) на загальному приводі, два електродвигуна, що приводять у рух ходову частину. Димотяги Дх2 і ДНх2, підібрані для вашого котельного обладнання фахівцями компанії «Стігмаш», забезпечить стабільне функціонування котлів. Показники надійності обладнання не тільки перевірені на тестових стендах, а й підтверджені довготривалої експлуатацією на котельних і ТЕЦ наших покупців. У системах пилоприготування котельних агрегатів для переміщення вугільного пилу використовується вентилятор млиновий. Також це обладнання застосовується в самих різних галузях в технологічних процесах, що вимагають переміщення неагресивних середовищ з вмістом твердих частинок, що не перевищує 80 г / м3. Температура переміщуваного середовища може бути в межах від -30 ° С до + 200 ° С.

Корпуси млинових вентиляторів роблять з кутом розвороту до 270 °, з кроком в 15 °. Число лопаток робочого колеса залежить від модифікації. Призначення нержавіючих млинових вентиляторів ВМП полягає в транспортуванні різних агресивних невибухонебезпечних аеросуміші. Використовуються вони в складі технологічних установок з виробництва мінеральних добрив. Виріб відноситься до обладнання спеціального призначення, і використання ВМН в інших технологічних процесах неприпустимо.

До основних складових належать: робоче колесо вентилятора; равлик; всмоктуючий патрубок; рама. Важливим етапом виробництва вироби є балансування робочого колеса. Згідно ГОСТ 22061-76, клас точності балансування - 4-й. Зварений корпус-равлик з листової сталі посилений ребрами, що забезпечує необхідну жорсткість.

Линолеум Гранд

Детский Линолеум

Наливной Пол Уфа