Современный линолеум

Купівля лінолеуму - як вибрати правильний тип

Хоча був період, коли лінолеум вважався застарілим і поступався іншим видам покриттів для підлоги, останнім часом він почав відновлювати свою популярність. Вы можете зузнать как выбирать линолеум для кухни на портале домкрат по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Це тому, що лінолеум гарний в багатьох речах. Давайте розберемося, що зробило його таким популярним і чому не слід відмовлятися від нього при ремонті будинку, зокрема кухні.

Лінолеум може бути різної товщини. Найтовстіша - найдорожчий, так що візьміть це до уваги при покупці нової підлоги. Вирішіть, наскільки він дійсно повинен бути товстим і міцним.

Навіть самий товстий лінолеум залишається гнучким, і це одна з його найважливіших характеристик. Така гнучкість дозволяє укладати лінолеум в місцях, де керамічна плитка може тріснути.

Підлоги з лінолеуму доступні у великій різноманітності квітів і малюнків. А оскільки колір однаковий по товщині, подряпини і відколи ледь помітні, що робить цей тип підлогового покриття більш універсальним і зносостійким, ніж інші. Саме ця різноманітність кольорів та візерунків дозволяє лінолеуму імітувати інші матеріали. Наприклад, у вас може бути кухонний підлогу, який виглядає як дерево або мармур, хоча насправді це лінолеум. Ви отримаєте образ без високої ціни і всіх незручностей.

Пол з лінолеуму повинен бути більш легким в установці, що робить його ідеальним для домашніх майстрів. Більш того, його можна укладати на вже існуючі підлоги, якщо поверхня тверда і гладка. При його установці рекомендується додати підкладку для підлоги. Ви можете використовувати пробку, яка знижує шум, або пластик, який забезпечує відмінний захист від вологи.

Як бачите, лінолеум - це щось більше, ніж ви думали, і цей список навіть не повний. Цей тип підлогових покриттів не тільки зносостійкий і гнучкий, але і екологічно чистий, виготовлений з натуральних матеріалів і придатний для вторинної переробки. Ще одна важлива деталь - це те, що він володіє природними антибактеріальними властивостями.

Щекинский Линолеум

Балетный Линолеум

Пробковый Линолеум

Гомогенный Линолеум