​Скільки коштує утеплення фасаду і вдома? Який тип фасаду вибрати?

Фасад і утеплення будинку  є одним з останніх важливих етапів будівництва будинку. Саме завдяки фасаду нашу будівлю буде як утепленим, так і елегантним. Створення якісного фасаду значно вплине на стиль всього середовища, тому варто докласти всіх зусиль, щоб зробити його правильно. Тому, перш ніж починати будь-які роботи, ми повинні подумати про те, яку ізоляцію і фасад ми будемо використовувати в нашому будинку. Найбільш популярними є мінеральна вата і полістирол. Подивимося, яка вартість утеплення будинку. Доречі, замовити професійне утеплення будинку у Львові Ви можете на сайті https://teplodim.info/uk/news/uteplenie-domov-vo-lvove за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Якщо ви не знаєте, скільки коштує обігрівати або розміщувати фасад будинку, розрахуйте його самостійно на відповідному калькуляторі. Якщо ви віддаєте перевагу отримувати конкретні пропозиції щодо будівництва фасаду від професійних будівельних компаній - натисніть тут і заповніть форму.

Типи утеплення

Пінопласт (зазвичай товщиною 8 або 10 см) використовується для утеплення більшості будинків на одну родину. Він стійкий до вологи і ефективно захищає від холоду. Вартість утеплення вашого будинку цим матеріалом також не буде занадто високою.

Пінопласт прекрасно працює на одношарових і двошарових стінах. Однак якщо в нашому будинку тришарові стіни, краще утеплити його мінеральною ватою. Пам'ятайте, що для утеплення стін мінеральною ватою також знадобляться дерев'яні решітки, які утримують теплоізоляцію на місці. Мінеральна вата має ті ж параметри теплоізоляції, що і полістирол. Його додатковою перевагою є гнучкість (яка полегшує установку навколо вікон і пустот будівлі).

На жаль, шерсть має низьку вологостійкість. Якщо вода проникає в її структуру і залишається там протягом тривалого часу, то пластик втратить свої теплоізоляційні властивості, і на його поверхні можуть з'явитися цвіль і цвіль.

Найпопулярніші види фасадних штукатурок і плиток

У комерційних пропозиціях ви знайдете багато цікавих фасадних штукатурок, які можуть ефективно прикрасити будинок і захистити стіни від несприятливих погодних умов. Деякі штукатурки додатково армовані і стійкі до подряпин. Досить вибрати їх під наші індивідуальні потреби та специфіку будівлі. Найбільш популярні види фасадних штукатурок, що використовуються в будинках на одну сім'ю:

Силіконова штукатурка - її головною перевагою є висока стійкість до бруду, вологи і високих температур. Добре зроблена силіконова штукатурка не змінює свого кольору під впливом тривалого сонячного світла. Найбільшим недоліком цього рішення є відсутність стійкості до механічних пошкоджень і екстремально низьких температур.

Акрилова штукатурка - дуже стійка до низьких температур і механічних пошкоджень. Його можна використовувати на затінених стінах, оскільки шар акрилової штукатурки характеризується низькою стійкістю до ультрафіолетових променів. Додатковим недоліком може бути складність підтримки його в чистоті.

Силікатна штукатурка - особливо стійка до дощу і несприятливим температур. Структура силікатної штукатурки може знебарвлюватися під впливом сильних ультрафіолетових променів. Додатковим недоліком є середня стійкість до механічних пошкоджень і поверхневим забрудненням.

Мінеральна штукатурка - найбільш стійка до несприятливих температур і дуже інтенсивному сонячному світлу. Його додатковою перевагою є простота очищення - на поверхні цієї штукатурки не утворюються смужки і бруд. Єдиним недоліком мінеральної штукатурки є низька вологостійкість і інтенсивні, тривалі опади.

Плитка - використовується по краях стін, фундаментів і в нішах. Вони мають подвійне призначення, прикрашають будинок і одночасно захищають його від механічних пошкоджень. Комерційні пропозиції включають клінкер і кам'яну плитку. Вони зазвичай поєднуються з штукатуркою, що дозволяє створювати найбільш ефективні і довговічні фасади.

​Почему стоит инвестировать в хорошие секционные ворота?

​Пол на кухне. Как выбрать идеальное напольное покрытие?

​Що потрібно знати про поршневі комплекти до мотоблока?

​Лечебная косметика: преимущества имиджевой косметики