Переваги газобетону

Переваги газобетону

Перш ніж розглядати переваги і недоліки газобетону, необхідно відзначити, що газобетон може бути двох типів: Неавтоклавні і автоклавного зміцнення. Давайте розглянемо різницю між автоклавним і Лінія виробництва газобетону. Лінія виробництва газобетону твердне в стандартних умовах (в камерах термообробки). К Вашему вниманию качественные и надежный газоблок купить товар Вы можете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Така технологія виробництва забезпечує мінімальні витрати на обладнання і електроенергію. Сировиною для виробництва є: цемент, мінеральний заповнювач (пісок, летюча зола, порошок доломіту), вода, газообразующую агент (на основі порошку алюмінію) і добавки. Автоклавний бетон виходить в результаті зміцнення газобетону в автоклавах при температурах від 120 до 200 о

З і при тиску Р = 1,4 МПа. Сировиною для виробництва газобетону є: вапно, цемент, мінеральний заповнювач, вода, піноутворювач (на основі алюмінієвої пудри) і добавки. Завдяки вапна кількість використовуваного цементу нижче, тому запас сировини для виробництва автоклавного газобетону нижче, ніж у неавтоклавного. Автоклавное зміцнення забезпечує кращу міцність газобетону в порівнянні з неавтоклавного. Стіни з блоків дають приблизно 30% характеристик нагріву і охолодження або значущості для вашого будинку, заощаджуючи енергію через найнижчого значення теплопровідності. Довговічність / екологічність - AAC здатний протистояти суворих кліматичних умов і залишається незмінним при нормальних атмосферних умовах протягом декількох років. Також блоки AAC є багаторазовими, поновлюваними і придатними для повторного використання. Блоки ACC виготовлені з летючої золи і, отже, є екологічно чистим цеглою.

З усіма вищезгаданими перевагами блоки AAC також дуже рентабельні, порівняно з глиняним цеглою. Як це зменшує всі традиційні мертві і непотрібні будівельні практики. Пісковики є спеціалізованим виробником блоків AAC, які надають високоякісні екологічно чисті, енергозберігаючі та вогнетривкі цеглини.

Лечение ожоговой раны

Каталог Линолеума

Наливной Пол Расход

Белый Наливной Пол