Основні рекомендації по вибору паркетної дошки

Що таке стабільність паркетної дошки?

При виготовленні натуральних дерев'яних підлог виробники ставлять перед собою завдання випуску продукції естетичного вигляду із заданою певною стабільністю. Циклевка паркета под ключ от профессионалов доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Поняття і переваги виробника не завжди збігаються з поняттями і пріоритетами покупця. Основна маса обивателів не володіє достатніми технічними знаннями для правильного вибору статі і не має чітко сформульованого уявлення про свої уподобання. Рідко можна зустріти покупця, який би грамотно сформулював свої вимоги до естетичної складової підлогового покриття, йому легше всього в цьому питанні оперувати прийнятими в суспільстві розхожими поняттями технічних характеристик дерев'яних підлог.

Паркетна дошка

Найчастіше у покупців формуються помилкові стереотипи, які впливають на остаточний вибір. Найчастіше покупець цікавиться у продавця, яка товщина зовнішнього шару, які у паркетної дошки замки, скількома шарами лаку покрита поверхня і т.д. Звичайно ж, ці показники важливі. Але не менш важливі і відомості про такий показник, як стабільність. Розмовляючи з продавцем, необхідно надати інформацію, в яких умовах буде експлуатуватися підлогу, щоб правильно вибрати виробника і матеріал, з якого виготовлена паркетна дошка, а, може, і зовсім відмовитися від такої покупки. Адже, якщо Ви живете в старому будинку, в підвалі якого постійно течуть труби, навряд чи натуральний підлогу витримає таке випробування.

У покупця існує думка, що стабільність - це здатність зберігати геометричні розміри при кліматичних коливаннях. Насправді це поняття набагато ширше.

Стабільність - це здатність натурального статі витримувати екстремальні експлуатаційні умови неодноразово, наскільки довго після їх впливу підлогу зможе зберігати свій зовнішній вигляд і технічні характеристики без істотних змін, як стать переносить вологе прибирання і ін.

Стабільність досягається різними методами, мають різну ефективність і вартість. Кожен виробник закладає в свою продукцію конкретний показник стабільності, виходячи зі своїх можливостей і орієнтуючись на умови, в яких паркетна дошка буде експлуатуватися.

Якщо паркетна дошка на наділена підвищеною стабільністю, це ще не означає, що вона неякісна і погана. В якості критерію оцінки виступає один показник - відповідність якості дошки заявленому виробником нормативному документу.

Підвищення показника стабільності веде до подорожчання дошки. І не завжди це виправдано, тому що в багатьох випадках немає необхідності закладати підвищений показник стабільності. І говорити, що паркетна дошка з меншою стабільністю гірше аналога з підвищеним показником, не зовсім коректно.

Професіонал, як правило, може визначити дошку підвищеної стабільності просто по конструкції або по її окремими складовими. Тому, не можна спиратися на власне чуття і обурюватися, що в сусідньому магазині практично така ж паркетна дошка коштує в 2 рази дешевше.

Але справжні технології досягли великих висот, і новітні технологічні прийоми стабілізації дошки досягли такої досконалості, що фахівцеві без спеціальної інформації тільки за зовнішнім виглядом визначити показник стабільності вже важко. Продавець повинен володіти знаннями стабілізації продаваної дошки, але потрібно їх використовувати тільки при необхідності для обґрунтування ціни.

Основные преимущества буврения скважин

Руководство по картам контроля доступа

Правильно комплектуем рабочую мастерскую