Будівельні матеріали для будинку

Будівельні матеріали для будинку: як вибрати матеріали для будинку на замовлення

При будівництві будинку за індивідуальним замовленням вибір будівельних матеріалів може виявитися складним завданням. У процесі будівництва будинку потрібно багато враховувати, але якщо ви хочете зрозуміти, які матеріали доступні і що слід враховувати, ознайомтеся з цим основним керівництвом. Выбрать и купить строительные материалы можно на портале Жи-Строй по самой выгодной и не дорогой цене в Киеве, без накруток и переплат.

Пам'ятайте, що існує безліч варіантів будівельних матеріалів з індивідуальним будинком - більше, ніж ми можемо охопити в цьому керівництві, - але вам не потрібно у всьому розбиратися самостійно.

Що мені потрібно враховувати?

Початкові витрати і очікувана тривалість життя

Якщо ви зацікавлені в будівництві доступного будинку, вашої першою реакцією може бути вибір дешевших матеріалів для будівництва будинку. Хоча більш дорогі варіанти не завжди підходять, дешевші матеріали, як правило, вимагають більш частої заміни. Ось що важливо враховувати не тільки початкові витрати на матеріали, а й очікувану тривалість життя.

Якщо матеріал A коштує 5 доларів за одиницю, а матеріал B коштує 7 доларів за одиницю і обидва відповідають вашим стилістичним очікуванням, ви можете схилитися до вибору матеріалу A. Але якщо матеріал A необхідно буде замінити через 3 роки, тоді як матеріал B буде потрібно підлягає заміні через 6 років, матеріал А в кінцевому підсумку буде дорожче. Це важливі фактори, які слід враховувати, якщо ви плануєте залишатися у власному будинку на довгі роки!

енергоефективність

Дешевші матеріали часто менш енергоефективні. Подумайте, яку теплоізоляцію забезпечують матеріали, які ви вибираєте для стін, вікон, дверей і покрівлі. Іноді вибір більш дорогого матеріалу компенсує витрати на майбутню економію енергії, тому що ви будете використовувати менше електрики і газу для охолодження і обігріву будинку.

естетика

Які частини будинку ви хочете виділити? Які матеріали естетичніше? Враховуйте природну і штучну середу навколо вашого будинку. Це, звичайно, справа особистих уподобань. При виборі будівельних матеріалів ви повинні досягти балансу між візуальної привабливістю, енергоефективністю і вартістю.

Входные двери: какие выбрать?

Теплові реле навантаження

​Как выбрать напольную плитку

Трафареты для поделок из бумаги

Выбираем радиаторы отопления